KS GROM NEWS

SENIORZY: DĄB – GROM 2:2

DĄB Boguszyn – GROM Wolsztyn 2:2 (1:0) bramki dla Gromu: D. Hamrol 80′, K. Szrama 82′. Spotkanie 22 kolejki leszczyńskiej

SENIORZY: GROM VS BRENEWIA (FOTORELACJA)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pojedynku Gromu z Brenewią Wijewo. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów.  Bezpośredni link dostępny tutaj: [FOTO]

SENIORZY: REMIS Z BRENEWIĄ (akt.)

GROM Wolsztyn – BRENEWIA Wijewo 1:1 (0:0) bramki: 88′ Markiewcz (karny) – 57′ Zielnica Podziałem punktów zakończyła się wczorajsza rywalizacja Gromu

Ostatnie Wyniki

21 maja 2017 | 14:00
MOSiR Wolsztyn
czytaj więcej

Następny Mecz

28 maja 2017

Nadchodzące spotkania

28 maja 2017 | 15:00
PozycjaDrużynaMPktZRP
1.Rywal Kurza Góra MS20431415
2.Dąb Boguszyn20421262
3.Brenewia Wijewo20411325
4.Grom Wolsztyn MS19341045
5.Znicz Obra20311019
6.Helios Bucz1930865
7.Gwiazda Siedlec2028848
8.Sokół Wroniawy2028848
9.Sokół Włoszakowice20289110
10.RYWAL-KLON Mochy2023659
11.Karpik Kopanica20227112
12.LZS Głuchowo20206212
13.UKS Orlik Kokorzyn20174511
14.Czantoria Gościeszyn2093017
zobacz wszystkie

Ostatnie Wyniki

20 maja 2017 | 14:00
MOSiR Wolsztyn
czytaj więcej
PozycjaDrużynaMPkt
11231
21225
31223
41222
51220
61218

WSPÓŁPRACA